Csíkszeredai könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó iroda olyan adminisztratív és személyzeti ügyintéző munkatársat keres, aki jártas a REVISAL programban!

Elvárások

  • általános munkavállalói nyilvántartás (REVISAL) ismerete, használata
  • román nyelvtudás
  • számítógép-kezelői ismeretek

Feladatok

  • személyzeti akták kezelése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel/cégekkel
  • adminisztrációra vonatkozó különböző jelentések elkészítése
  • jelentések készítése, küldése a munkaügyi felügyelőségnek
  • különböző nyilvántartások, dokumentumok, szerződések elkészítése

Bérezés és egyébb juttatások

  • nettó havi fizetés 3000-4000 lej, tapasztalattól függően
  • cafeteria
  • cégtelefon, laptop
  • coaching, csapatépítő programok

Munkaprogram: hétköznap 08:00 – 16:00.

Álláshirdetés bemutatása

Állások Romániában

Állások Európában

Bejelentkezés

Sign Up

ELFELEJTETT JELSZÓ