Kovászna megyei, de Erdély vonzáskörzetében dolgozó, szórakoztatógépekkel foglalkozó cég keres GÉPKEZELŐ SZERELŐ kollégát.

Feladatok
– a különböző gépek és vidámparki elemek automatáinak kihelyezése a raktárból az előre kijelölt helyszínekre, városokba
– a gépek felszerelése, ellenőrzése, javítása, elszámolás
szerződéskötés
– a cég vállalja a betanítást!

Elvárások
– lendületes, fiatal, fogékony személy
– B kategóriás jogosítvány
– román nyelvtudás – kommunikációs szinten
– elérhetőség telefonon, videóhívásban

Munkaprogram: rugalmas, mivel a munkapontok nem helyhez kötöttek, hanem országos szinten vannak, jelenleg a következő megyékben: Kovászna, Hargita, Szeben, Brassó, Maros, Beszterce, Kolozs és Szatmár.

Program naponta: 08:00 -20:00 óráig (5 napos műszak változik 3 napos műszakkal – 16 nap/ hónap. A hétvégék szabadok és túlórára is van lehetőség). Az utazási és kiszállási díjat a cég fizeti.

Álláshirdetés bemutatása

Állások Romániában

Állások Európában

Bejelentkezés

Sign Up

ELFELEJTETT JELSZÓ