Csíkszeredai pékség ÜZLETKÖTŐ/ÜGYNÖK kollégát keres!

Igazi pityókás házikenyeret sütő pékség, amely jelenleg Hargita megyében terjeszti termékeit.

Most nyitnának más megyék irányába is és ehhez keresnek kollégát!

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • tapasztalat hasonló területen
  • román nyelvtudás
  • üzleti, eladási érzék

Feladatok

  • pékség munkájának figyelemmel követése – rendelésfelvétel és kiadás
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel (üzletek, éttermek, lerakatok)
  • új ügyfelek szerzése Hargita megyében
  • terjeszkedés más megyék irányába (új ügyfelek keresése, felkeresni boltokat, élelmiszerüzleteket, nagyáruházakat, szupermarketeket)

Előny:

  • kapcsolatrendszer főleg szuper- és hipermarketekkel, üzletekkel

Munkaprogram: 08:00- 16:00 óráig

Álláshirdetés bemutatása

Állások Romániában

Állások Európában

Bejelentkezés

Sign Up

ELFELEJTETT JELSZÓ